Burza stredných škôl v Prešove Doporučený

Dňa 07. februára 2019 sme sa spolu so zástupcami Tatravagónky, a.s. Poprad zúčastnili na Spojenej SOŠ Ľ. Podjavorinskej 22 v Prešove 1. ročníka Burzy stredných škôl. Táto škola bola zároveň aj spoluorganizátorom Burzy práce spolu s ÚPSVR v Prešove a zástupcami PSK. Celkovo sa prezentovalo 5 stredných škôl a zamestnávatelia kraja. Burzy sa zúčastnili žiaci 9. a 8. ročníka základných škôl, ich učitelia, ale aj rodičia, ktorí sa živo zaujímali o odborné školstvo a duálne vzdelávanie. Prišli nielen z Prešova, ale aj zo širšieho okolia napr. zo Širokého, Lipan a iných obcí. Myslíme si, že sme školu prezentovali v dobrom svetle, lebo sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy zo strany firiem, ale aj širokej verejnosti, ktorí navštívili náš stánok.