10. ročník Kukučínskej valentínskej kvapky krvi Doporučený

„Láska má veľa podôb“ bolo heslo tohtoročnej Valentínskej kvapky krvi. V tomto duchu sa niesol aj náš jubilejný 10. ročník.

Celý školský rok je pre nás zvláštny. Už 10 rokov pravidelne do našej školy pozývame Národnú transfúznu stanicu v Poprade a spolu pomáhame chorým. Trikrát ročne sa naša zborovňa premení na odberovú miestnosť, chodba sa naplní študentmi a všade sa ozýva hlasná vrava.

25. február 2019, pondelok po jarných prázdninách, bol ten deň, keď sme sa rozhodli pomôcť aj my. 47 študentov sa rozhodlo naplniť heslo tohtoročnej Valentínskej kvapky krvi. Nie všetkým však bolo dopriate. 39 šťastlivcov sa dostalo až do „finále“ a odchádzali z odberovej miestnosti s pocitom, že pomohli.

Všetkým zo srdca ďakujeme a tešíme sa na 10. ročník Kukučínskej kvapky krvi 3. júna 2019.