Erasmus+ - Výlet do Londýna Doporučený

14. septembra nám firma IBD sprostredkovala výlet do Londýna, ktorý zároveň aj v plnej sume financovala. Výlet sa začínal pri Buckinghamskom paláci, odkiaľ sa išlo na Trafalgar square a ďalej k Big Benu a k Wesminster Abby. Pri každej pamiatke mali žiaci rozchod, aby si mohli dané veci prezrieť a odfotiť. Následne mali možnosť osobného voľna alebo pokračovanie v prehliadke. Vybrali si prehliadku a po obedňajšej pauze sme ďalej smerovali k London Eye, Tower Bridge a Tower of London. Tam sa výlet končil a metrom sme sa odviezli späť na vlakovú stanicu.

Fotka je fotená pred Buckinghamským palácom a touto formou by som sa chcela poďakovať Johnovi, nášmu sprievodcovi, ktorý nám vybavil vozík pre žiaka s operovaným kolenom a zároveň by som sa chcela poďakovať aj jeho spolužiakom, ktorí ho tlačili celých 10 míľ po Londýne.